The Original McKenzie

Loetelus ei ole tooteid
The Original McKenzie

Rahvusvaheliselt tuntud ergonoomilised vahendid ja kirjandus selja-, kaela- ja õlaprobleemide ennetamiseks ja raviks. Abivahendid on aastatepikkuse kogemuste ja töö tulemusena välja töötatud tuntud Uus-Meremaa füsioterapeudi Robin McKenzie ja tema kaastöötajate poolt. Lisaks pakume Robin McKenzie kirjutatud käsiraamatuid patsientidele selja-, kaela ja õlavaevuste raviks.
Arstidele ja füsioterapeutidele on olemas ka erialane ja põhjalik kirjandus kaela-, selja- ja õlaprobleemidest ning nende ravist McKenzie-meetodiga - mehhaanilise selja diagnostika ja teraapia meetodiga.

Rohkem

Alamkategooriad

 • Alaselja- ja kaelatoed

  The Original McKenzie Kaela- ja alaseljatoed kaela-, selja- ja õlaprobleemide ennetamiseks ja raviks. Valikus on erinevaid rulle vastavalt kasutuskohale ja vajadusele. Seljarullid asetatakse istudes lisatoeks alaseljale, mis aitab säilitada selja loomulikku nõgusust ja vältida lihaspingeid ja valusid.

 • Rullid lamavas asendis

  Selja- ja kaelarullid lamavas asendis kasutamiseks. Sobivad eriti magamis- ja puhkeajaks. Säilitavad kaela ja pea loomuliku hoiaku ja väldivad kaela- ja peavalu.

 • Eneseabiraamatud

  Robin McKenzie eneseabiraamatud Raamatud kirjeldavad üksikasjalikult ja tavainimesele arusaadavalt kuidas ise ennetada ja ravida oma selja-, õla- ja kaelapiirkonna vaevusi. Samuti tuuakse välja probleemide tekkepõhjused. Kirjeldatakse põhjalikult õiget kehahoidu seistes ja istudes kui ka juhiseid mitmesugustes töösituatsioonides, et vältida pingete ja stressi selja-, kaela- ja õlapiirkonnas. Raamat annab häid ja toimivaid soovitusi ja hulgaliselt praktilisi harjutusi, mis aitavad inimesel endal vältida selja-, kaela- ja õlaprobleemide teket või nende olemasolul neid ravida.

 • Täiendav kirjandus

  Täiendav kirjandus MDT-meetodist arstidele ja meditsiinipersonalile. Mechanical Diagnosis & Therapy – Mehaaniline diagnostika ja ravi. Autorid Robin McKenzie ja Stephen May.


Ostukorv  

Tooteid pole

Käibemaks EUR 0.00
Kokku EUR 0.00

Hinnad sisaldavad käibemaksu

Ostukorv Kassasse