NightRest 2.0 - 90 cm

Kui soovid nautida parimat und siis kasuta Nightrest 2.0 madratsit, mis järgib keha loomulikku kuju. Madratsi idee seisneb kolmes eri osas, millest keskmine on pehmem.

Mõõdud: 200 x 90 x 12,5 cm

More details

Art nr 6001

EUR 139.00

1 toodet samas kategoorias

Comfortex NightRest 2.0 pakub mitmekülgset tuge kombineerides kaks erinevat tihedust madratsi kolmes osas. Selgroo toetamiseks terve kehapikkuse ulatuses on keskosa pehmem kui pea ja jalgade osa. Tänu pehmemale keskosale vajub puusapiirkond madratsil pisut madalamale ja alaselg saab nimmeosas optimaalset tuge.

Kaks madratsit ühes
Mugavuse suurendamiseks on Comfortex NightRest 2.0 kaetud ühelt poolt munaresti kujulise poroloonkihiga. See annab õhulisema aluse ja pehmema ülemineku erinevate sektsioonide vahel. Pöörates madratsi ümber on erinevad osad selgemini tunda. See annab võimaluse madratsi kohandamiseks kasutaja individuaalsete vajaduste ja soovidega.

CoolMax Fresh FX
Madrats on kaetud hingava ja niiskust läbi laskva CoolMax Fresh FX-kangaga. See kõrgtehnoloogiline materjal tagab magamisel meeldivalt jaheda ja kuiva tunde, vältides higistamist ja niiskuse teket. Kangas sisaldab ka antibakteriaalse toimega hõbedaioone.

Tekstiilist kate
Pealmiseks katteks on lisaks äravõetav ja pestav 100% puuvillane tekstiilkate. Kattele on õmmeldud lukk nii pikemasse kui lühemasse külge, mis teeb lihtsaks selle pealepanemise ja äravõtmise pesemiseks.

Ostukorv  

Tooteid pole

Käibemaks EUR 0.00
Kokku EUR 0.00

Hinnad sisaldavad käibemaksu

Ostukorv Kassasse