Comfortex NeckRest 2.0

69.50 EUR
5006
+

Kui soovid nautida parimat und siis aitab sind Comfortex NeckRest2.0 mitmeosaline ergonoomiline padi. NeckRest 2.0 on spetsiaalselt välja töötatud mugavama asendi saavutamiseks nii selili kui külili lamades.

Valmistatud eri sektsioonidest.

NeckRest 2.0 keskmine osa on pehmem kui külgmised. Selili lamades saab pea seetõttu olla allpool kui külili lamades. Külili pöörates aga toetavad padja tugevamad otsad pead ja kaela nii, et pea on kõrgemal ja sellega välditakse kaela ja selgroo kõverdumist. Padja kõrgust omakorda saab reguleerida 6 erinevale tasemele, kasutades 3 äravõetavat aluskihti. Kogu padi on kaetud pehmest puuvillasest padjapüüriga, mis on kergelt äravõetav ja pestav.

CoolMax Fresh FX

Iga padja osa on kaetud hingava ja niiskust läbi laskva CoolMax Fresh FX-kangaga. See kõrgtehnoloogiline materjal tagab magamisel meeldivalt jaheda ja kuiva tunde, vältides higistamist ja niiskuse teket. Kangas sisaldab ka antibakteriaalse toimega hõbedaioone.

Selili lamades on pea padja keskel ja kael vajab vähem toetust kui külili lamades. Seetõttu on ka padja keskosa pehmem. Tavalisel padjal on sageli tugevam täidis just keskel ja pea keha suhtes liiga kõrgel. Seetõttu on pea ettepoole kõveras asendis, mis kahjustab lihaseid, liigeseid ja selgroolülisid.

Külili lamades on peal vaja kõrgemat tuge, et vältida pea vajumist allapoole kuna õlgade tõttu on pea kaugus padjast suurem. Seetõttu on NeckRest 2.0 padjal külgmised osad tugevamast materjalist, et külili lamades oleks peal rohkem tuge ja pea kõrgemas asendis. Tavalisel padjal on tihti just äärtes täidis õhem ja ei paku peale piisavalt tuge.