Comfortex NightRest pehme sisuga [CLONE]

List price: 319.00 EUR
279.00 EUR
You save: 40.00 EUR (13%)
6006
+

Comfortex NightRest 3-sektsiooniline ergonoomiline madrats


Piltidelt on näha NightRest madratsite kolmesektsioonilist ehitust. Keskmine pehmem osa võimaldab puusal sügavamale polstrisse vajuda. See annab keha puusaosale asendi mis väldib selgroo kõverdumist. Nii on selgrool sama asend nagu tavaliselt seistes.
Külje peal lamades langeb vaagnaluu madratsi polstris madalamale kui ülejäänud keha, mis annab nii eest kui tagant vaadates selja keskosale sirge asendi. Sellega saame vähendada selgroo kõverusest tingitud vigastuste riski. Kõhuli magades erinevad sektsioone mingit märgatavat mõju ei avalda. Suurema kõhu puhul saab ka kõht vajuda allapoole ülejäänud kehast ja selgroog jääb sirgemaks kui tavalisel madratsil.

Külje peal lamamise korral langeb vaagna luu polstrist madalamale kui ülejäänud keha, mis annab eest eest / tagant vaadates seljale sirgjoone, mis vähendab tüvevigastuste riski. Kui valetate oma kõhu peal, ei saa te erinevatest lõikudest aru, välja arvatud need, millel on eriti tugevad kõhu mõõtmised. Nende jaoks on eeliseks ka see, et võimalik magu võib vajuda keskmisesse osasse.

Kaks erinevat pinda - tagab kahe madratsi ühes
Üks külg on sile ja seal olete otse erinevate sektsioonide poole. Seda saiti peetakse pehmemaks ja teate erinevat karedust selgemini. Vastupidisel lehel on profiil profiiliga Polüter, millel on 1000 väikest munakujulist tippu,
umbes 2 x 2cm. See leht tundub natuke kindlam ja erinevad jaotised ei tunne end nii selgelt, kuid need on kehale siiski märgatavad. Nende kahe pinna abil on meil kaks madratsit ühes. Nii on teil kaks korda rohkem võimalusi proovimiseks täiusliku magamisasendi leidmiseks. Kui valite sileda pinna, saate pärast mõnda kasutusperioodi ja kui tunnete, et madratsi polster on pehmenenud, lülitage see sisse ja madrats tundub jälle nagu uus. Seejärel pikeneb madratsi eeldatav eluiga tunduvalt.

Rek. Brukarvikt över 85 kg
200 x 90 x 12,5 cm