Comfortex NeckRest 2.0 ergonoomiline magamispadi

Neckrest box

Padi on pakitud kvaliteetsesse pappkarpi, mida saab kasutada nii padja transpordiks kui muude asjade pakkimiseks.

69.50 EUR
5006
+

Naudi parimat und Comfortex NeckRest 2.0® mitmeosalise ergonoomiline padjaga

Comfortex NeckRest 2.0® on spetsiaalselt välja töötatud mugavama asendi saavutamiseks nii selili kui külili lamades.

Valmistatud eri sektsioonidest

NeckRest 2.0 keskmine osa on pehmem kui külgmised. Selili lamades saab pea seetõttu olla allpool kui külili lamades. Külili pöörates aga toetavad padja tugevamad otsad pead ja kaela nii, et pea on kõrgemal ja sellega välditakse kaela ja selgroo kõverdumist. Padja kõrgust omakorda saab reguleerida 6 erinevale tasemele, kasutades 3 äravõetavat aluskihti. Kogu padi on kaetud pehmest puuvillasest padjapüüriga, mis on kergelt äravõetav ja pestav.

   

Selili lamades on pea padja keskel ja kael vajab vähem toetust kui külili lamades. Seetõttu on ka padja keskosa pehmem. Tavalisel padjal on sageli tugevam täidis just keskel ja pea keha suhtes liiga kõrgel. Seetõttu on pea ettepoole kõveras asendis, mis kahjustab lihaseid, liigeseid ja selgroolülisid.

    

Külili lamades on peal vaja kõrgemat tuge, et vältida pea vajumist allapoole kuna õlgade tõttu on pea kaugus padjast suurem. Seetõttu on NeckRest 2.0 padjal külgmised osad tugevamast materjalist, et külili lamades oleks peal rohkem tuge ja pea kõrgemas asendis. Tavalisel padjal on tihti just äärtes täidis õhem ja ei paku peale piisavalt tuge.

Reguleeri kõrgus sobivaks

       

Arvestades individuaalseid vajadusi padja kõrguse osas, on Comfortex NeckResti padjal 3 kihti - neid ära võttes või juurde lisades on lihtne kõrgust vastavalt oma soovile reguleerida kokku 6 erinevale kõrgusele.
Toetamaks pead kõhuli lamades, on padja külgmised servad kujundatud allapoole kaldu.

CoolMax Fresh FX® katteriie

Iga padja osa on kaetud hingava ja niiskust läbi laskva CoolMax Fresh FX-kangaga. See kõrgtehnoloogiline materjal tagab magamisel meeldivalt jaheda ja kuiva tunde, vältides higistamist ja niiskuse teket. Kangas sisaldab ka antibakteriaalse toimega hõbedaioone.

Pehme ja mõnus tunne
Patja katab kaks padjapüüri. Sisemise padjapüüri sisse on õmmeldud pehme vatiin, mis muudab poroloonist padja mugavamaks. Välimine padjapüür on kvaliteetsest 100%-lisest puuvillkangast.

Padja mõõdud: 57 x 34 x 13 cm

Comfortex neckRest magamispadi   neckrest padja sisu