Allahindlus 13%

Comfortex NightRest® Medium - keskmiselt kõva sisuga ergonoomiline madrats

TASUTA TRANSPORT
 
Eesti piires!
Hind: 319.00 EUR
279.00 EUR
Allahindlus sulle: 40.00 EUR (13%)
6006
+

Comfortex NightRest® 3-sektsiooniline ergonoomiline madrats

Vaadates pilte, näete NightRest madratsite kolmesektsioonilist ehitust.

Keskmine pehmem osa võimaldab puusal sügavamale polstrisse vajuda. See annab keha puusaosale asendi mis väldib selgroo kõverdumist. Nii on selgrool sama asend nagu tavaliselt seistes.

Külje peal lamades langeb vaagnaluu madratsi polstris madalamale kui ülejäänud keha, mis annab nii eest kui tagant vaadates selja keskosale sirge asendi. Sellega saame vähendada selgroo kõverusest tingitud vigastuste riski.

Kõhuli magades erinevad sektsioonid mingit märgatavat mõju ei avalda. Suurema kõhu puhul saab ka see siiski vajuda allapoole ülejäänud kehast ja selgroog jääb sirgemaks kui tavalisel madratsil.

Kaks erineva kujuga pinda annab kaks ühes madratsi

Madratsi üks külg on sile ja sel juhul lamab kasutaja otse erinevate sektsioonide peal. See pool on pehmem ja annab kõige selgemini edasi eri sektsioonide tugevust.

Madratsi teisel küljel on umbes 1000 lainelise profiiliga poroloonikiht mlle munakujulised osad on umbes mõõtudega 2x2 cm. See külg on kasutajale natuke tugevam ja erinevad jaotised ei anna ennast tunda nii selgelt, kuid on kehale siiski märgatavad. Munakujuliste tippudega pinna idee on õhuvahetuse parandamine ning võimalus proovida kasutajale sobivamat pinda magamiseks.

Nende kahe pinna abil ongi meil kaks madratsit ühes. See annab kaks võimalust otsida mugavam magamisasend. Valides sileda pinna, saate pärast pikka kasutamist valida ka madratsi lainelise poole. Nii saate madratsi külgi vahetada ja ka kogu kasutusperiood pikeneb tunduvalt.

Keskmiselt kõva sisuga madratsi soovitatav kasutaja kaal on vahemikus 55-85 kg

Mõõdud: 200 x 90 x 12,5 cm