D-kujuline alaseljarull kinnitusrihmaga - The original McKenzie D-Roll®

22.50 EUR
0031
+

D-kujuline rull kinnitusrihmaga alaselja toetuseks - The Original McKenzie D-Roll ®

Kinnitusrihmaga D-rull on pisut pehmem kui alaseljarullid 0010 ja 0011. Toel on sirge tagakülg, tänu millele seisab see paremini oma kohal ja ei vaju toetuspinna sisse. Alternatiiv tavalisele alaseljarullile 0010 või 0011.

D-rull sobib eriti hästi kasutamiseks pehmematel istmetel - diivanid, autoistmed jne kus vajate lisatuge selja nimmeosale.

Kasutamiseks istuge toolil või muul istmel võimalikult tahapoole ja asetage tugi selja nimmepiirkonda. Toetage toolile kogu selja pikkuse ulatuses nii, et selg võtab loomuliku kumeruse.

Pange tähele, et vajalikud võivad olla ka lisaharjutused ja võimlemine, mida aitab soovitada arst või füsioterapeut. Kui seljaprobleemid püsivad või te ei saa leevendust siis konsulteerige arsti või füsioterapeudiga.

Kate on valmistatud lihtsalt äravõetavast ja nii käsitsi- kui masinpestavast puuvillriidest. Padja sisu on kvaliteetsest poroloonist. Padja disain sobib hästi väga erinevatele toolidele. Vajadusel saab patja fikseerida kinnitusrihmaga. Liigse kulumise vältimiseks ei ole soovitav aga rihma pingutada liiga tugevalt.

Pikkus 300 mm,
kõrgus140 mm,
paksus 100 mm.