Meie tooted ja kaubamärgid

Valmistame ja müüme suures valikus ergonoomilisi vahendeid ja kirjandust

The Original McKenzie kaela- ja seljatoed
Scanergo toodab ja müüb Uus-Meremaa The McKenzie Institute Internationali litsentsi järgi valmistatud ja The Original McKenzie® kaubamärgi all üle maailma tuntud abivahendeid selja-, kaela- ja õlavaevuste raviks ja leevendamiseks. Tooted põhinevad üle maailma tuntud Uus-Meremaa füsioterapeudi ja arsti Robin McKenzie välja töötatud meetodil MDT - Mechanical Diagnosis and Therapy (mehhaaniline diagnoos ja teraapia). Seda meetodit kasutavad väga paljud arstid ja füsioterapeudid üle maailma. Meetodi pideva arendamise, tutvustamise ja koolitustega tegelebki Mckenzie-instituut peakorteriga Uus-Meremaal ning haruinstituutidega üle maailma. Meile lähimad instituudi osakonnad asuvad Soomes ja Rootsis.

Pea kõikide McKenzie-toodete tootmine toimub kohapeal. Toodete sisu on valmistatud Eestis meie koostööpartnerite poolt ja on testitud ning selle kvaliteeti kontrollitakse pidevalt. Kogu juurdelõikus- ja õmblustöö toimub kohapeal, samuti pakkimine.Meie klientideks on väga suur osa Euroopas tegutsevatest McKenzie toodete edasimüüjatest ja ka McKenzie-instituudid. Tooteid müüme näiteks Soome, Rootsi, Taani, Norrasse, Prantsusmaale, Saksamaale, Kreekasse ja ka Iisraeli.

Eneseabiraamatud ja meditsiiniline kirjandus
Scanergo on ka McKenzie meetodi kohta käiva erialase kirjanduse ja eneseabiraamatute väljaandja. Eneseabiraamatud on kirjutatud tavalistele patsientidele. Neis on detailseid instruktsioone kuidas ise treenida oma selga ja kaela harjutustega, mis ravivad ja ennetavad selja- ja kaelavaevusi. Raamatutes on palju informatsiooni valu tekkimise põhjuste kohta ja kuidas ise vaevusi ennetada.Raamatuid saab kasutada ka McKenzie-meetodi tutvustuseks arstidele ja füsioterapeutidele, kes saavad õpinguid jätkata juba erialase kirjandusega.
Meie kliendid on peamiselt füsioterapeudid, tervisekeskused, arstid ja tervisekliinikud ning muud ettevõtted, kes tegelevad ergonoomiliste ja meditsiiniliste abivahenditega.

Comfortex kiilu- ja kõrgenduspadjad
Comfortex on meie firma oma kaubamärk, mille all 
toodame spetsiaalseid kiilu- ja kõrgenduspatju kasutamiseks erinevatel istealustel (toolid, kontoritoolid, diivanid, autoistmed jne).
Kiilupadjad – tekitavad kalde tõttu kergelt ettepoole suunatud isteasendi, mis 
toetab paremat istehoiakut.
Kõrgenduspadjad – kasutatakse muu hulgas selleks, et kõrgem isteasend 
kergendab toolidelt ja diivanitelt tõusmist. Ka pehmema istumisaluse soovijatele.
Magamispadi NeckRest 2.0  eri sektsioonidest koosnev padi, mis lamades toetab ergonoomiliselt kaela ja pead.
Madrats NightRest 2.0  kolmest eri sektsioonist koosnev ergonoomiline 
madrats, mis järgib keha loomulikku kuju magades.
CarPad ja CarRest, lisaseljatoed autoistmetele õige kehahoiaku säilitamiseks ja lisatoeks alaseljale nii pikkadel kui ka lühikestel sõitudel.
EcoRoll täielikult looduslikest materjalidest valmistatud 
alaseljarull.

Ergonoomiliste arvutitöökohtade abivahendid.
Scanergo pakub ka valikut ergonoomilistest abivahenditest, mis tagavad parema asendi arvutiga töötades. Toodeteks on nt. kaheosaline klaviatuur, randme- ja käetugi. Kõik abivahendid annavad võrreldes traditsiooniliste toodetega parema ergonoomilise tööasendi.