Privaatsustingimused

1. Teabe kogumine

Kogume sinult teavet, kui registreerute meie veebisaidil, logite sisse oma kontole, teete ostu, osalete konkursil ja / või kui logite välja. Kogutud teave sisaldab teie nime, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja / või krediitkaarti.
Lisaks võtame vastu ja salvestame automaatselt teie arvutist ja brauserist teavet, sealhulgas teie IP-aadressi, tarkvara- ja riistvarateavet ning soovitud lehte.

2. Teabe kasutamine

Teilt kogutavat teavet saab kasutada selleks, et:

  • Isikupärastada teie kogemust ja vastata teie vajadustele
  • Esitada kohandatud reklaame
  • Täiustada meie veebisaiti
  • Täiustada meie klienditeenindust ja abistada teid ostude tegemisel
  • Võtta teiega ühendust e-posti teel

3. E-kaubanduse turvalisus

Oleme ainukesed, kellele kuulub sellel saidil kogutud teave. Teie isikut tuvastavat teavet ei müüda, vahetata, edastata ega jagata ühegi teise ettevõttega ühelgi eesmärgil teie nõusolekuta, välja arvatud juhul, kui see on vajalik tellimuse täitmiseks ja / või üleandmiseks, nt. tellimuse saatmiseks.

4. Avalikustamine kolmandatele isikutele

Me ei müü, kauple ega edasta muul viisil isikut tuvastavat teavet kolmandatele osapooltele. See ei hõlma siiski usaldusväärseid kolmandaid isikuid, kes aitavad meil oma veebisaiti või meie ettevõtet hallata, nõudega, et need osapooled nõustuvad hoidma teabe konfidentsiaalsena.

Usume, et ebaseadusliku tegevuse, pettusekahtluse, inimese füüsilisele ohutusele potentsiaalselt ohtlike olukordade, meie kasutustingimuste rikkumise või muid juhtumeid uurides ja muudel juhtudel, kui seadused seda nõuavad, on vaja teavet jagada.

Üldist teavet võib turunduse, reklaami või muudel eesmärkidel edastada kolmandatele isikutele.

5. Teabe kaitse

Teie isikliku teabe kaitsmiseks rakendame mitmesuguseid turvameetmeid. Interneti kaudu edastatud tundlike andmete kaitsmiseks kasutame täiustatud krüpteerimismeetodeid. Isikut tuvastavale teabele pääsevad juurde ainult töötajad, kes peavad tegema konkreetset tööd (nt arvete esitamine või klienditeenindus). Isiku tuvastatava teabe salvestamiseks kasutatavaid arvuteid / servereid hoitakse turvalises keskkonnas.

6. Kas me kasutame küpsiseid?

Jah. Meie küpsised parandavad juurdepääsu meie veebisaidile ja tuvastavad korduvad külastajad. Lisaks parandavad meie küpsised kasutajakogemust, jälgides ja kohandades kasutaja huve. Meie küpsiste kasutamine pole mingil viisil seotud meie veebisaidil olevate isikut tuvastavate andmetega.

7. Tellimusest loobumine

Me võime kasutada teie edastatud e-posti aadressi teabe ja värskenduste saatmiseks seoses teie tellimusega, üksikute infolehtedega, tootega seotud teabega jne. Kui te ei soovi enam selliseid sõnumeid saada, leiate iga meilisõnumi lõpus teavet tellimisest loobumise kohta.

8. Nõusolek

Meie veebisaiti kasutades nõustute meie privaatsuspoliitikaga.